Kasetli Tente

Kasetli Tente

Mekanlara gösterdiği uyumu ile daha çok tercih edilen kasetli tente modelleri, kullanımı diğer tente modellerine göre daha basit olması ile dikkat çekici bir modeldir.

Güneşin kavurucu sıcaklarından ve yağmurdan korunmak için tercih edilen en popüler çözümlerden biri olan kasetli tente, görsel açıdan şık duruşuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Hem işletmeler hem de evlerde kullanılabilen bu ürünler, her mekana uyum sağlayarak konforlu yaşam alanları yaratmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tenteler, açılıp kapanabilir özellikte alüminyum profil veya kumaştan üretilen bir tür güneşlik sistemidir. İçinde bulunan yay sistemi sayesinde kolayca açılıp kapanabilen ve diğer tentelerden farklı olarak toplandığında tamamen kapalı bir kutu şeklinde saklanabilen bu sistemler, fonksiyonelliği ve estetik görünümüyle tercih sebebi olmaktadır.

Kasetli Tente Çeşitleri

Bu tente modelleri, farklı seçenekleri ile dikkat çekici modeller arasında yer almaktadır. Aşağıda listelediğimiz tente modelleri, işletmelerde, otellerde ve restoran gibi sürekli müşterilerin girdiği alanlarda en çok tercih edilen kasetli tente modelleri arasında yer almaktadır.
Manuel Tente: Elle açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan bu çeşit, daha ekonomik bir seçenek sunar.

Motorlu Tente: Elektrik motoru ile çalışan bu çeşit, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir ve kullanım kolaylığı sağlar.

Otomatik Tente: Sensörlerle donatılmış olan bu çeşit, hava koşullarına göre otomatik olarak açılıp kapanabilir.

Kasetli Tente Avantajları

Kasetli tentelerin kullanılmasının birçok yönden sunduğu avantajının bulunması, işletmelerde daha sıklıkla tercih edilmesini etkiler. Kafeterya, çay bahçeleri, havuz kenarları, tatil köyleri ve daha birçok mekanda kullanımı uygun olan tentelerin kullanıcısına sunduğu avantajlarından bazıları şunlardır;

 • Estetik görünüm
 • Dayanıklı olmasından dolayı uzun ömürlüdür
 • Yağmur, güneş, dolu ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar
 • Motorlu, manuel ve otomatik seçeneklerde üretilebilen tenteler, bu yönüyle kullanım kolaylığı sağlar.
 • Katlanabilir tenteler oldukları için alan tasarrufu sağlar.

Kasetli Tente Bakımı

Kasetli tente sistemlerinin bakımı, ürünün ömrünü uzatmak için önemlidir. Bu nedenle, ürünü kullanmaya başladıktan sonra periyodik bakımlarına dikkat etmeniz gerekir.

Aşağıda, tentelerin bakımı ile ilgili sunduğumuz ipuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Temizlik: Tentenin kumaşı düzenli aralıklarla nemli bir bezle silinerek temiz tutulmalıdır.

Rüzgarlı Havalarda Kapatma: Şiddetli rüzgarlarda tentenin zarar görmemesi için kapalı konuma getirilmelidir.

Kışın Koruma: Kar yağışı ve don olaylarında tentenin zarar görmemesi için kapalı konumda tutulmalı ve üzerinde biriken kar temizlenmelidir.

Parçaların Değişimi: Zamanla yıpranan parçalar, ürünün performansını etkilememesi için değiştirilmelidir.

Periyodik Bakım: Profesyonel bir ekip tarafından belirli aralıklarla tente kontrolü yapılmalı ve gerekli bakım işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları, seçilen model, özellikler, boyutlar ve malzeme kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kaliteli bir tente sistemi için bütçenizi doğru planlamak önemlidir. Ayrıca montaj ve bakım hizmetleri gibi ek maliyetlere de dikkat etmek gerekmektedir.

İstanbul otomatik tente olarak ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılıyoruz. Firmamız, İstanbul’un en iyi tente firmaları arasında yer almakta olup müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir.

Tente ihtiyacınızı doğru şekilde gidermek için seçtiğiniz firma son derece önemlidir. Tente fiyatları, satış öncesi ve sonrası hizmetler, teknik destek hizmetleri gibi gerekli olan hizmetler konusunda müşterilerimize en iyi sonuçları sunduğumuz İstanbul otomatik tente, öncelikle müşteri memnuniyetine önem veren yönüyle bilinir.

En iyi İstanbul tente firmaları arasında yer alan firmamız ile mekanlarınızın bölünmesini ve yeni alanların oluşturulmasını güven içinde talep edebilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Çözümler İçin Arayın

İstanbul Otomatik Tente, alanında başarılı ve deneyimli personelleri ile kasetli tente kurulumunu gerçekleştirerek kısa sürede kullanımınıza sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımızda, gerek fiyatlar gerekse de hizmet kalitesine dikkat ederek en iyi sonuçların oluşması için azami derecede dikkatli hareket etmekteyiz.

İstanbul en iyi tente firmaları arasında sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamız, kasetli tente fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

Hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi almak, tente fiyatları, tente kurulum sonrası hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın
Çift Açılır TenteUzaktan Kumandalı Tente
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İstanbul Otomatik Tente
  İstanbul Otomatik Tente
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1