Körüklü Tente

Körüklü Tente

Körüklü tente, “körük” adı verilen mekanizma ile ileri-geri ya da tamamen katlanabilen tente modelleridir.

Adını körüğü andıran kollarındaki akordeon benzeri kıvrımlardan alan bu tenteler, genellikle verandalarda, balkonlarda, restoran, kafeterya önlerinde kullanılan, güneş, yağmur, kar ve rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlayan tentelerdir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Körüklü Tentelerin Özellikleri

Körüklü tentelerin birçok alanda kullanılmasının önemli bazı nedenleri vardır. Sunduğu özellikleri ile kullanımı daha pratik olan bu tente modelleri, özellikleri incelendiğinde, kullanılmaya değer modeller oldukları daha iyi anlaşılabilmektedir.

Körüklü tenteler, geri çekilebilir ya da gerektiğinde uzatılabilirler. Bu sayede hava durumuna göre tentenin yönünün belirlenmesi sağlanır.

Tente imalatı yapılırken akrilik kumaş ya da müşterinin talebine göre daha farklı kumaş kullanılarak üretilirler. Buna ek olarak alüminyum direkler kullanılarak tasarlanan tente modelleri, uzun süre kullanıma dayanıklı ürünlerdir.

Farklı renk ve seçeneklerde tasarlanabilen tente modelleri, bu özelliği sayesinde her mekana kolaylıkla uyum sağlar.

Körüklü tenteleri uzaktan kumanda ile kontrol etmek de mümkündür. İlave edilen motorlu mekanizması sayesinde kolaylıkla açılıp kapanabilen körüklü tenteler, bu özelliği sayesinde işletmelerde daha rahat kullanılmasına olanak sağlar.

Körüklü Tentelerin Avantajları

Geniş kullanım alanına sahip olan bu tentelerin sunduğu çeşitli avantajlar vardır. Bu da daha fazla alanda kullanılmasını etkilemektedir.

Körüklü tente avantajları arasında en dikkat çekici avantajlarından biri gölge ve barınak sağlamasıdır. İşletmelerde mevsim koşullarına göre kullanılabilmesi, müşterilerin her mevsim mekanda kolaylıkla zaman geçirmesine yardımcı olur.

Özellikle yaz dönemlerinde dış mekan mobilyalarını güneş hasarından etkilenmesi muhtemeldir. Körüklü tenteler, hem yazın hem de kışın dış mekan mobilyalarını olumsuz hava koşullarına karşı korumaya yardımcı olur.

Körüklü Tente Kullanım Alanları

Birçok açık alana sahip işletmelerde, otellerin balkon ve pencerelerinde, restoranların açık alanlarında kullanıma uygun şekilde tasarlanabilen tenteler, geniş kullanım alanına sahip olduğu için en çok tercih edilen tente çeşitleri arasında yer almaktadır.

İşletmelerde yeni bir alan oluşturmak ve mevsim koşullarına karşı hem müşterilerin rahat zaman geçirmelerine yardımcı olan hem de mobilya ve diğer dış mekan aksesuarlarını olumsuz mevsim koşullarına karşı korumaya yardımcı olduğu için tente modelleri, sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

Körüklü Tente Fiyatları

Tentelerin genel olarak maliyeti boyuta, malzemeye ve özelliklere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenler net bir fiyat söyleyebilmek için öncelikle kurulacak alanının ölçülerinin alınması ve istenen özelliklerin neler olduğunun belirlenmesi gerekmektedir.

Körüklü tente fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyat aralıklarını müşterilerine sunan İstanbul otomatik tente, beklentilerin ötesinde sunduğu cazip fiyatları ile ekonomik anlamda da müşterilerine destek sağlamaktadır.

İstanbul’un en iyi tente firmaları arasında yer alan İstanbul otomatik tente ile ihtiyacınızı doğrudan ve uygun fiyatlarla karşılarken, aldığınız hizmetin uzun süre dayanıklı olmasını da elde etmiş olacaksınız.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Neden Körüklü Tente?

Körüklü tente modelleri, diğer çeşitlere göre geniş kullanım alanına hitap eden modellerdir. Buna ek olarak manuel ya da motorlu seçeneklerinin bulunması, renk seçeneklerinin geniş olması gibi özelliklere sahip olması da bu tente modellerinin kullanımını popüler hale getirmektedir.

Diğer tente modellerine göre kurulumu ve bakımının daha kolay olması da yine bu tentelerin kullanımını yaygınlaştırmaktadır.

Fiyat performansı açısından diğer tente çeşitlerine göre daha fazla avantaj sağlaması da yine bu modellerin tercih edilmesini daha etkin hale getirmektedir.

Her açıdan mekanınıza değer katan tente modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden İstanbul otomatik tente firmamıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Güvenilir Tente Firması: İstanbul Otomatik Tente

Tente seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan biri de güvenilir bir firma bulmaktır. İstanbul’da tente firmaları sayıca fazla olduğu için seçim yaparken güven veren bir firmadan hizmet almak önemlidir. İstanbul otomatik tente, sektörün en bilinen isimlerinden biri olup referans belirleyici bir adrestir.

Körüklü tente modelleri, raylı tente modelleri, otomatik tente modelleri ve diğer tüm tente modellerine dair geniş seçenekleri değerlendirebileceğiniz firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isimdir. Tente satışı ve tente bakımı konusunda bizi arayarak en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sabit TentelerWin Tente
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İstanbul Otomatik Tente
  İstanbul Otomatik Tente
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1