Karpuz Tente

Karpuz Tente

Karpuz tente modelleri, diğer modellere göre daha farklı bir yapıya sahip olmasından ve işlevsel olarak da fayda sağlamasından dolayı son dönemlerde diğer tente modellerine göre daha fazla tercih edilmektedir.

Karpuz tente modelleri, özellikleri ve avantajları ile kullanım alanlarında şık bir görsel sunmanın yanında ekonomik fiyatları ile daha az maliyet harcaması ile kullanılan modellerdir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Karpuz Tente Nedir?

Otellerin pencerelerinde, evlerin camlarında ya da bazı mekânların girişinde kullanılan, sabit duran şekli karpuza benzediği için “karpuz tente” adını alan bir üründür. Diğer tente modellerine göre daha avantajlı olmasının nedenleri vardır. Bunlardan biri de sunduğu avantajlardır.

Karpuz Tentelerin Avantajları

Ev sahiplerine ya da işletmelere sunduğu çeşitli avantajları ile tercih edilen tenteler, özellikle mekanı güneşin zararlı ışınlarına (UV ışınları) karşı korumaya yardımcı olan bir üründür. Konforlu bir dış mekan sunmasına ek olarak görsel anlamda son derece şık bir şölen sunan bu tenteler, bu yönden de avantaj sağlayan ürünlerdir.

Karpuz tenteler, sadece güneşe karşı koruma sağlamaz. Yağışlı havalarda içeriye yağmur girmesini engeller veya karlı havalarda pencerenin ya da kapı girişinin kar birikintileri ile kaplanmasını engeller. Bu da özellikler işletmelerde müşterilerinizi ağırlarken rahat etmenizi sağlar.

Tente modelleri aynı zamanda mekanınızın estetik çekiciliğini arttırmak için de harika bir yoldur. Evinizin veya işletmenizin tarzını tamamlayan bir tasarım seçmenize olanak tanıyan çeşitli şekil ve boyutlarda üretilen bu tente modelleri, renk seçenekleri yüksek olan bir tente modelidir.

Karpuz Tente Özellikleri

Özellikle diğer tente modelleri ile kıyaslandığında, karpuz tente modellerinin görsel anlamda daha doyurucu modeller olduğu görülmektedir. İşlevsellik açısından da diğer  bazı tente modellerine göre daha kullanışlı olması da sayılabilecek özellikleri arasında yer alır.

Karpuz tente özelliklerini incelediğimizde, en çok karşımıza çıkan özelliklerinden bazıları şunlardır;

 • Kafe, restoran, AVM, otel, evlerde kullanılabilen şık bir tente modelidir.
 • Güneş, yağmur, kar ve rüzgarlı havalara karşı dayanıklı kumaşlardan üretildiği için uzun süre kullanıma açık modellerdir.
 • Tente fiyatları, diğer tente fiyatlarına göre daha ekonomiktir.
 • Diğer tente modellerine göre daha kısa sürede montaj işlemi gerçekleştirilebilir.

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatları, kullanılacak malzemeden boyutuna, kurulum gereksinimlerinden renk seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle ortalama bir fiyat belirlemek mümkün değildir. İstanbul otomatik tente firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak tente fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız, sektörün bilindik isimlerinden biri haline gelmiş, tente modelleri ve fiyatları alanında en uygun fiyatları sunan bir firmadır. Sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olan İstanbul Otomatik Tente firmamıza ulaşmadan karar vermeyin.

Tente modelleri açısından zengin seçeneklere yer verdiğimiz firmamızda, müşterilerimizin koşulsuz memnun kalmalarını sağlamak için fiyatlarımız konusunda da esnek davranıyoruz. Piyasa araştırması yaptıktan sonra firmamızın fiyatları ile karşılayarak tente fiyatları konusunda sunduğumuz indirimleri ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Neden İstanbul Otomatik Tente?

Karpuz tentelerin yanı sıra, otomatik gölgeleme çözümü arayanlar için mükemmel bir alternatif olan otomatik tenteler de sunan firmamız, her mekana uygun tasarımları ve kaliteli hizmetleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktadır.

Otomatik tente modelleri de en az tente modelleri kadar ilgi çeker. Ayarlanabilir eğim açıları, uzaktan kumandalı çalışma ve daha fazla güvenlik için rüzgar sensörleri gibi çeşitli özellikler ile birlikte tasarlanan otomatik tenteler, kullanıcının zevkine göre tasarlanmaktadır.

Karpuz tente ve otomatik tente ihtiyaçlarınızı doğrudan çözüme ulaştıran firmamız ile iletişime geçerek kısa sürede ölçülerin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak; Dış mekanınızın işlevselliğini ve görünümünü geliştirmek için etkili bir yol arıyorsanız, karpuz tente tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Şirketimizde, çeşitli tente modelleri sunuyoruz ve tentenizin düzgün bir şekilde kurulmasını ve olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için uzman kurulum hizmetleri sağlayabiliriz.

Karpuz tente seçeneklerimiz, fiyatlarımız ve kurulum hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin. Yıllarca keyfini çıkarabileceğiniz güzel ve işlevsel bir dış mekan yaratmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Tente fiyatları, tente bakım ve onarım hizmetlerine dair aradığınız tüm hizmetlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz firmamıza danışmadan karar vermeyin.

Detaylı Bilgi İçin Arayın
Raylı TenteAçılır Kapanır Tente
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İstanbul Otomatik Tente
  İstanbul Otomatik Tente
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1