Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı tente, mafsallı kollar kullanılarak farklı açılara ayarlanabilen, dış mekanların hava koşullarının olumsuzluklarına karşı koruma sağlayan tente modelidir.

Mafsallı tentelerde yer alan kollar, tentenin uzatılıp geri çekilmesine yardımcı olur. Buna ek olarak gölge veya güneş ışığının yönüne göre tenteyi kontrol etmeye yardımcı olan mafsal, tentenin aşağı yukarı ya da yanlara doğru açılmasına yardımcı olur.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Birçok alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanan ve kaliteli kumaş kullanılarak uzun süre dayanıklılığını koruyabilen tente modelleri, kafelerde, restoranlarda, güverte ve balkon gibi alanlarda kullanıma uygun dış mekanlar için popüler bir üründür.

Genellikle alüminyum veya çelik malzeme ile akrilik kumaş kullanılarak dayanıklı olması sağlanan tenteler, geniş kullanım alanına sahip tente seçenekleridir.

Mafsallı Tente Avantajları

Mafsallı tenteler, diğer gölgeleme çözümlerine karşın daha fazla avantaja sahip oldukları için günümüzde özellikle işletmelerde daha fazla tercih edilmektedir.

Mafsallı tente kullanmanın avantajlarını incelediğimizde, genellikle aşağıdaki özellikleri ile dikkat çekicidir.

Çok yönlülük: Mafsallı tenteler farklı açılara ayarlanabilir ve değişen hava koşullarına ve güneş açılarına uyum sağlayabilen esnek bir gölgeleme çözümü sunar.

Koruma: Bu tenteler zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve ısı kazanımını azaltarak iç mekanlarınızı daha serin ve konforlu tutmanıza yardımcı olabilir.

Estetik: Mafsallı tenteler, evinizi veya dış mekanınızı tamamlayan bir tasarım seçmenize olanak tanıyan çeşitli renk ve stillerde sunulur.

Dayanıklılık: Mafsallı tenteler genellikle zorlu hava koşullarına ve düzenli kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli malzemelerden yapılır ve bu da uzun ömürlü bir yatırım haline getirir.

Enerji tasarrufu: Isı kazancını ve parlamayı azaltan tenteler, klima ve diğer soğutma sistemlerine olan ihtiyacı azaltarak enerji faturalarınızı düşürmeye yardımcı olur.

Kolay kullanım: Mafsallı tenteler, daha fazla rahatlık için bir krankla manuel olarak çalıştırılabilir veya kullanıcının talebine göre motorlu hale getirilebilir. Böylelikle özellikle işletmelerde kullanılırken müşterilerin konforunu bozmanıza gerek kalmadan uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Mafsallı Tente Kullanım Alanları

Birçok dış mekanın yeniden boyutlandırılmasında ve yeni alanların oluşturulmasında kullanılan tenteler, geniş kullanım alanına sahip ürünler oldukları için daha fazla tercih edilirler.

Mafsallı tente modelleri, aşağıdaki alanlarda kullanıma uygun ürünlerdir.

 • Kafeterya önlerinde
 • Restoran önlerinde
 • Villa bahçelerinde
 • Teraslarda, balkonlarda
 • Plajlarda, havuz başlarında.

Yukarıda saydığımız alanlardan çok daha fazlasında kullanıma uygun şekilde tasarlanan tenteler, uzun süre kullanıma dayanıklı ürünler oldukları için ayrıca tercih edilmektedir. İstanbul Otomatik Tente, en kaliteli malzemelerden imal ettiği tenteleri, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Mafsallı Tenteler Neden Daha Caziptir?

Tenteler, yeni alanların oluşturulmasında kullanılan, duvar veya büyük inşaat işlerinin ortaya çıkmasına gerek kalmadan yeni alanların tasarlanmasına yardımcı olan ürünlerdir.

Özellikle işletmeler için önemli bir yere sahip olan tenteler, sağladığı avantajları sayesinde işletmenin modern tasarımına herhangi bir zarar vermeden kolaylıkla kurulabilirler.

Bu tenteler, renk seçenekleri ve ölçüleri, müşterilerin belirlediği şekilde tasarlanabilen ürünlerdir. Bu da kullanılacak mekanın herhangi bir şekilde tasarımını bozmadan dizayn edilmesine yardımcı olur.

Fiyat performanslı tente modelleri arasında yer alan motorlu tente modelleri, diğer tente modellerine göre biraz daha yüksek olsa da verimlilik açısından diğer seçenekler göre daha idealdirler ve verilen paranın karşılığın fazlasıyla sağlar.

Birçok kullanım alanına uygun şekilde tasarlanabilen tenteler, bu yönleri ile son dönemlerin en popüler tente modelleri arasında yer almaktadır.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tenteler tasarlanırken, çerçeve, kumaş ve mekanizma olmak üzere üç ana malzeme bir araya getirilir. Daha sonra alanın ölçüsü alınarak müşterilerin talepleri doğrultusunda tasarlanırlar. Bu nedenle mafsallı tente fiyatları hakkında net bir rakam söylemek doğru olmaz.

İstanbul Otomatik Tente olarak en uygun tente fiyatları ile müşterilerimizin ihtiyacını doğrudan karşılıyoruz. Doğru bir fiyat almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Neden Biz?

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan İstanbul Otomatik Tente, tüm işlerini titizlik içinde yapar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli çalışmalar sunar.

Tente fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız, bu yönüyle İstanbul tente firmaları arasında bilinirlik kazanmış bir isimdir.

Hızlı teslimat, güvenilir alışveriş ayrıcalıkları il müşterilerine hitap eden İstanbul otomatik tente ile iletişime geçerek beklentilerinize hızlı yanıtlar alabilirsiniz.

Körüklü TenteSabit Tenteler
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İstanbul Otomatik Tente
  İstanbul Otomatik Tente
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1