Motorlu Tente

Motorlu Tente

Motorlu tente sistemleri, güneşten ve yağmurdan korunma amacıyla tercih edilen otomatik açılıp kapanabilen tente modelleridir. Farklı mekanlarda kullanılabilen bu sistemler, rahatlık ve estetik görünüm sunarak yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirir.

Kullanım alanlarının geniş olması, özelde işletmelerde yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına uygun şekilde kullanılabilmesi, raylı tente modellerinin günümüzde daha çok tercih edilmesini etkileyen önemli özellikleridir.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Motorlu Tentelerin Avantajları

Birçok açıdan kullanım alanına avantaj sağlayan motorlu tenteler, özellikle enerji tasarrufu sağlaması, dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için uzun süre kullanıma açık olması, güvenilir bir kullanım sunması gibi pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen açılır kapanır tenteler, bu özelliği sayesinde işletmelerde müşterilerin rahatsızlık duymasına neden olmadan hava durumuna göre tentenin açılıp kapanmasını sağlar.

Gün ışığından yeteri kadar yararlanmak için de ideal olan otomatik tenteler, güneş ışığına optimize ederek enerji kullanımını azaltmayı sağlar.

Tüm bunlara ek olarak olumsuz mevsim koşullarına karşı güvenilir bir kullanım sunan raylı tenteleri rüzgar sensörleri sayesinde olası hasarlara karşı koruma sağlamaktadır.

Motorlu Tente Modelleri

Müşterilerimizin ihtiyacını doğru şekilde karşılamak için çeşitli modellerle sunduğumuz raylı tenteler, kullanılacak alanın büyüklüğüne ya da özelliklerine göre değerlendirilerek seçilebilmektedir.

Pergola tente modelleri arasında en sık tercih edilen ve birçok mekanda kullanıma uygun olan modeller şunlardır;

 • Kasetli tente
 • Sürme raylı tente
 • Pergola tipi tente

Motorlu Tente Bakımı ve Garanti Süresi

Motorlu tentelerin düzenli bakımı, sistemlerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, satın aldığınız ürünün garantisi ve servis hizmeti sunan firmalarla çalışmak da önemlidir. İstanbul otomatik tente, satışını gerçekleştirdiği raylı tente modellerine 2 yıl garanti vermektedir.

Firmamız, aynı zamanda tente satışı ve kurulum sonrasında da müşterilerine destek olmaktadır. Bu nedenle İstanbul otomatik tente ile görüşerek beklentilerinize en iyi şekilde yanıt alabilirsiniz.

Motorlu Tente Sistemlerinin Kullanım Alanları

Motorlu tente sistemleri, birçok mekanda kullanımı uygun olan tente sistemlerdir. Aşağıda sıraladığımız kullanım alanlar, pergola tenteler için en sık tercih edilen alanlardır.

Ev ve bahçeler: Balkon, teras, veranda gibi alanların güneş ve yağmurdan korunması için,

Restoran ve kafeler: Müşterilere açık alanda rahat ve konforlu bir ortam sağlamak için,

Otel ve tatil köyleri: Güneşlenme alanları, yüzme havuzları ve dinlenme bölgelerinde kullanılabilir,

AVM’ler ve iş merkezleri: Geniş mekanlara şık bir görünüm kazandırarak ziyaretçi deneyimini artırmak için raylı tente sistemleri kullanılabilir.

Motorlu Tente Fiyatları

Motorlu tente fiyatları, ürün özellikleri ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir. İstanbul otomatik tente, en uygun motorlu tente fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan bir kuruluştur.

Kullanmak istediğiniz malzeme, motorun kalitesi, kumaş seçimi, renk ve desen seçimi gibi önemli kriterleri göz önünde bulundurduktan sonra sizlere daha net raylı tente fiyatları verebiliriz. Çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak motorlu tente fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın

Motorlu Tente Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Motorlu tenteler, diğer tente sistemlerine göre daha pahalı olduğu için özel olarak sipariş etmeden önce dikkat edilmesi gereken önemli bazı hususlar bulunmaktadır.

Motorlu tente seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

Malzeme kalitesi: Dayanıklılığı artırmak için kaliteli malzemeler tercih edilmelidir.

Montaj ve kurulum kolaylığı: Profesyonel montaj hizmeti sunan firmalarla çalışmak önemlidir.

Rüzgar direnci: Tentenin rüzgarlı hava koşullarında da dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir

Estetik uyum: Mekanın genel görünümüne ve renklerine uygun bir tente seçimi yapılmalıdır.

Yukarıda belirttiğimiz şekilde tente seçiminde bulunmanız, daha sağlıklı sonuç alabileceğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır. Firmamız, en kaliteli malzemelerden tasarlanan tente modellerini sizlere sunarak aradığınızdan çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Çözüm İçin İstanbul Otomatik Tente

Yukarıda belirttiğimiz ayrıcalıklardan çok daha fazlasını sizlere sunan İstanbul otomatik tente, hem tente fiyatları konusunda sunduğu çözümleri hem de modeller açısından sunduğu geniş ürün yelpazesi ile sektörün bilindik isimlerinden biridir.

İşletmenizde yeni bir alan oluştururken mekanınızın dizaynını bozmadan şık bir alan oluşturmak için İstanbul otomatik tente ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın
Zip Perde SistemleriAçılır Kapanır Tente
Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İstanbul Otomatik Tente
  İstanbul Otomatik Tente
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1