Fabrika Ara Bölme Brandası

Fabrika Ara Bölme Brandası

Fabrika ara bölme brandası, fabrika ve atölye gibi alanda iş bölümünün gerçekleştirilmesi amacıyla ortamı bağımsız hale getiren branda çeşitlerinden biridir. Geniş alanların bölümlere ayrılmasında kullanılan brandalar aynı zamanda kullanılan alana soğuk ve sıcak geçişi olmasını da engellemektedir. Hemen her yere kurulumu yapılabilen bu brandalar istenilen renklerde istenilen ölçülerde yapılabilmektedir.

Branda üretimi perde sistemi, raylı ve sürgülü gibi farklı modellerde üretilmekle beraber üretim çoğunlukla şeffaf PVC malzeme yoluyla gerçekleştirilmektedir. Fabrika ara bölme brandası daha çok soğuk hava depolarında tercih edilmesinin yanında her türlü endüstriyel alanda da kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sistemin çalışma alanlarında sağladığı avantajlarda oldukça fazladır.

Fabrika Ara Bölme Brandası Özellikleri

Fabrika ara bölme brandalarının sahip olduğu özellikler onların kullanım alanları üzerinde doğrudan etkili olan bir durumdur. Bu bakımdan bu brandalar;

 • Kendini deforme etme ve alev almaz özelliğe sahiptir.
 • Su geçirmezdir.
 • UV katkılı olup uzun yıllar solma gibi yapma gibi bir durum söz konusu olmaz.
 • Brandalarda tek taraf PVC lamineli olarak üretilmektedir.
 • Ortama hava girişini engeller.
 • Çalışma düzenin oluşmasını sağlayarak verimli bir çalışma ortamının oluşmasını sağlar.
 • Brandaların M2 ağırlığı 650 gram ile 900 gram aralığında değişiklik göstermektedir.
 • Brandaların kurulum işçiliği az bunun yanında bakım maliyetleri de oldukça düşüktür.

Fabrika Ara Bölme Brandası Kullanım Alanları

Fabrika ara bölme brandası üretim hatlarının bölümlere ayrılması için kullanılan branda çeşitleridir. Bu nedenle çalışanların işlerine daha fazla odaklanmasını sağlamak amacıyla ofis alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer yandan depolama alanları da en çok tercih edilen alanlar arasında yer almaktadır. Hem pratik çözümler sunan hem de kolay kurulum imkanı sağlayan bu brandalar demonte ürün olması sebebiyle pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Fabrika ara bölme brandası için müşterilere sunulan seçenekler oldukça fazladır. Müşteriler ihtiyaç ve isteklerine bağlı olarak istedikleri model ve renklerde branda tercihinde bulunabilir. Doğru firma üzerinden kaliteli malzeme ile yapılmış branda tercihinde bulunmak uzun süre sorunsuz branda kullanımı sağlar. Firmaların iletişim bilgileri üzerinden doğrudan iletişime geçebilmek mümkündür.

Ürün Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  İstanbul Otomatik Tente
  İstanbul Otomatik Tente
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1